Dni Cecyliańskie 2016

Anonim (niezweryfikowany) sob., 11/05/2016 - 00:00

HARMONOGRAM „DNI CECYLIAŃSKICH” RYBNIK,  LISTOPAD 2016

 

Lp.

 

 

KOŚCIÓŁ

 

 

DATA I GODZ.

 

CHÓR/DYRYGENT

1.

Św. Barbary

Boguszowice

12. 11. godz. 18:00

(sobota)

„Mickiewicz”

Wacław Mickiewicz

2.

Św. Floriana

Orzepowice

12. 11. godz. 18:00

 

   „Regina Apostolorum”

  Z. Lampert-Raszyńska

3.

 

Św. Jadwigi – Nowiny

Rybnik

13. 11. godz. 16:00

(niedziela)

„Bel canto” Gaszowice

Janusz Budak

4.

Św. Jana Sarkandra

Piaski

13. 11. godz. 16:00

 

„Gloria”

Witold Brachman

5.

Św. Jana Nepomucena

Chwałęcice

13. 11. godz. 10:00

 

„Autograph”

Joanna Glenc

6.

Trójcy Przenajświętszej

Popielów

13. 11. godz. 9:00

 

„Seraf”

Żaneta Wojaczek

7.

Matki Boskiej Bolesnej

Rybnik

13. 11. godz. 12:00

 

Magnificat

Stefania Szyp

8.

Niepokalanego Poczęcia NMP

Zamysłów

13. 11. godz. 11:00

 

„Cor Jesu”

Stanisław Przeliorz

9.

Najświętszego Serca Pana Jezusa

Niedobczyce

13. 11. godz. 12:00

 

           „Słowiczek”

        Dorota Wołczyk

10.

 Matki Bożej Szkaplerznej i Piusa X

Jejkowice

13. 11. godz. 14:00

 

„Cantate Dominum”

        Jadwiga Wosiek

11.

Wniebowzięcia NMP

Rybnicka Kuźnia

13. 11. godz. 10:00

 

„Harmonia”

        Dorota Wołczyk

12.

Najświętszego Serca Pana Jezusa

Boguszowice Stare

13. 11. godz. 11:30

 

„Cecylia”

Z. Lampert-Raszyńska

13.

Św. Jadwigi – Nowiny

Rybnik

19. 11. godz. 19:00

(sobota)

„Cantate Deo”

 M. Poniszowska

14.

Św. Józefa Robotnika

Rybnik

19. 11. godz. 18:30

 

„Seraf”

        Żaneta Wojaczek

15.

 

Bazylika św. Antoniego

Rybnik

19. 11. godz. 18:00

 

”Bel canto” MDK

Lidia Marszolik

 

16.

 

Bazylika św. Antoniego

Rybnik

19. 11. godz. 19:00

 

Koncert Uroczysty 

Filharmonia Rybnicka,

Chór „Dominanta”

Jan Wincenty Hawel

17.

Św. Wawrzyńca

Ligocka Kuźnia

20. 11. godz. 10:00

(niedziela)

        „Appasionato”

         Mirela Szutka

18.

 

Królowej Apostołów

Rybnik

20. 11. godz. 10:00

 

PSM I st.

Iwona Remiorz

19.

Chrystusa Króla

Golejów

20. 11. godz. 11:00

 

„Zorza”

Helena Zaik